راه های ارتباطی

02146135981
09300560614

مشاوره

جستجو

آخرین مقالات

مشاوره

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید

بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران

بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران

بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران خدمات روانشناسی و مشاوره قبل از ازدواج ، در دوران آشنایی ، نامزدی ، عقد و پس از ازدواج را ارائه می دهد.

جای تعجب نیست که بیش از 40 درصد ازدواج ها به طلاق ختم می شود. در حالی که درست است که بسیاری از ازدواج‌ها از اول انتخاب اشتباهی بوده اند، برای مثال برخی از زوج‌ها از هم جدا می‌شوند یا متوجه می‌شوند که ناسازگار هستند، بسیاری از ازدواج‌ها به این دلیل پایان می‌یابد که زوج‌ها ابزاری برای مدیریت مشکلات خود ندارند.

آیا می خواهید از امروز سفر مشاوره ازدواج خود را شروع کنید؟ متخصصان ما در مرکز روانشناسی سپید (بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران) آماده هستند تا به شما در این مسیر پر استرس کمک کنند.

در حل مشکلات ازدواج، برقراری ارتباط کلیدی است و مشاوره ازدواج یکی از بهترین راه‌ها برای بهبود مهارت‌های ارتباطی، رسیدن به درک متقابل، و چگونگی پیشروی به‌عنوان یک زوج – یا پایان دادن دوستانه به ازدواج است.

مشاوران ازدواج معمولاً طلاق را توصیه نمی کنند. آنها نظرات شخصی خود را برای خود نگه می دارند. مشاوران ازدواج معمولاً معتقدند که فقط شرکای درگیر می توانند از نظر اخلاقی چنین تصمیمی بگیرند. در یک رابطه خشونت آمیز، اگرچه اکثر درمانگران هنوز طلاق را توصیه نمی کنند، آنها البته به قربانی کمک می کنند تا خودش را جدا کند و کمک پیدا کند.

بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران

اغلب به مشاوره ازدواج یک دید منفی وجود دارد. بسیاری از مردم فکر می کنند که تنها زوج هایی که در شرف طلاق یا جدایی هستند به مشاوره ازدواج مراجعه می کنند. اما حقیقت این است که همه ازدواج ها مشکلات خود را دارند. اکثر زوج ها می توانند در برهه ای از زندگی رناشویی خود از مزایای مشاوره ازدواج بهره مند شوند.

چه تازه شروع کرده اید و چه 40 سال است که ازدواج کرده اید، می توانید به مشاوره ازدواج مراجعه کنید. حتی بسیاری از زوج ها قبل از ازدواج به مشاوره ازدواج می پردازند.

باز هم، واقعاً هیچ محدودیتی در مورد اینکه چرا ممکن است مشاوره ازدواج را در نظر بگیرید، وجود ندارد. هر مشکلی که فکر می کنید به تنهایی قادر به حل آن هستید – یا می توانید از یک دیدگاه آموزش دیده، عینی و بی طرفانه بهره مند شوید – می توانید با چند جلسه مشاوره ازدواج کمک کنید.

با این حال، برخی از مسائل خاص وجود دارد که معمولاً زوج‌ها را وادار می‌کند تا به دنبال مشاوره باشند، از جمله:

  • زوج‌هایی که احساس می‌کنند بارها و بارها با هم دعوا می‌کنند و به سختی می‌توانند از آن ها چشم پوشی کنند.
  • زوج‌هایی که در مورد انتخاب‌های مالی یا سبک زندگی اختلاف نظر دارند.
  • زوج‌هایی که احساس می‌کنند مسئولیت‌های خانه نابرابر است و نمی‌توانند نحوه برقراری ارتباط مؤثر در این مورد یا راه‌حل‌هایی را بیابند.
  • زوج هایی که اخیراً یک تراژدی یا از دست دادن را تجربه کرده اند و در پردازش آن با هم مشکل دارند.
  • زوج هایی که با سوءمصرف مواد، خیانت یا مشکلات روانی طرف مقابل روبرو هستند.
  • زوج هایی که احساس می کنند در روابط جنسی خود دچار مشکل هستند می توانند با سکس تراپیست مشاوره داشته باشند.
  • زوج هایی که احساس می کنند ازدواجشان به بن بست رسیده است.
  • زوج هایی که احساس می کنند شنیده نمی شوند یا احساس می کنند شریک زندگی آنها از نظر عاطفی در دسترس نیست.

در بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران چه اتفاقی می افتد؟

روانشناسان ما در مرکز روانشناسی و مشاوره سپید هر دو طرف را تشویق می کنند که در جلسات مشاوره حضور داشته باشند. این مؤثرترین راه برای کارکرد مشاوره ازدواج است، زیرا مشاور می‌خواهد نحوه برقراری ارتباط شما را ببیند و هر دو ابزار را برای بهبود ارتباطات به شما ارائه دهد. با این حال، اگر شریک زندگی شما تمایلی به آمدن ندارد، یا به دلایلی قادر به آمدن نیست، می توانید به تنهایی در مشاوره ازدواج شرکت کنید. هنوز هم می‌تواند برای شما فوایدی داشته باشد: می‌توانید درباره خودتان و احساستان درباره رابطه‌تان بیاموزید.

مانند اکثر جلسات درمانی، مشاوره ازدواج همیشه از نظر احساسی راحت نیست. مشاوره ازدواج مکانی امن برای شماست تا برخی از احساساتی را که همیشه آشکار نیستند و برای شما و شریک زندگیتان دشوار است به اشتراک بگذارید. معمولاً مشاوره ازدواج شامل احساسات شدید، گریه و مشاجره است، این معمول و زوجین نباید احساس شرمساری از این وقایع داشته باشند.

 

کلمات مرتبط :

بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران – مرکز مشاوره روانشناسی در غرب تهران – بهترین مرکز مشاوره در غرب تهران – کلینیک روانشناسی در جنت اباد – روانشناس خانواده در جنت آباد

مقالات بیشتر

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی

0
مشاوره تحصیلی نوعی راهنمایی است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا چالش‌ های تحصیلی را که در برنامه تحصیلی خود…
اختلال شخصیت ضد اجتماعی

اختلال شخصیت ضد اجتماعی

0
اختلال شخصیت ضد اجتماعی (ASPD) یک وضعیت سلامت روان است که با بی توجهی به حقوق دیگران و عدم همدلی…
اختلال شخصیت خودشیفته

اختلال شخصیت خودشیفته

0
اختلال شخصیت خودشیفته (NPD) یک اختلال سلامت روانی است که با احساس بزرگی بیش از حد، نیاز عمیق به تحسین…
رفتار درمانی

رفتار درمانی

0
رفتار درمانی نوعی روان درمانی است که بر اصلاح یا تغییر رفتارها، افکار و احساسات ناسازگار تمرکز دارد. این بر…

مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست